Yaşam Alanlarını Dekore Ederken Size İlham Verebilecek Degileri Derledik

Dekorasyon Dergileri Şubat 2020 Sayısı

Dekorasyona Başlamadan Önce Okumanız Gereken Dergiler

Yaşam alanlarınızı dekore ederken aslında İnternet ortamında binlerce fikre ulaşabilirsiniz, fakat bu ulaştığınız fikirlerin yapılabilir olması konusunda çok büyük sorunlar yaşayacaksınız. Örneğin bir ürün göreceksiniz fakat o ürünü piyasada bulamayacaksınız, yaptırmak isteyeceksiniz yapımı konusunda da ekstra sorunlar yaşayacaksınız bundan emin olabilirsiniz. Fakat dekorasyon sürecinize başlamadan önce sizin için inceleyip derlediğimiz dergileri incelerseniz ürün bulma ve tasarım konusunda sorunsuz bir süreç izleyeceksiniz. Hadi Şimdi Dergileri İnceleyelim.

1. Evim Dergisi – Şubat 2020 Sayısı

İçinde Binlerce Fikir Var

Kapağında da söylediği gibi içinde binlerce fikir var, üstelik Şubat 2020 Sayısında 250 Soru&Cevap Pdf i paylaşmış. Bu döküman sayesinde birçok konuda kafanıza takılan soruların cevaplarına ulaşacağınızdan eminim Fiyatı diğer Dergilerden kat kat daha ucuz 8.90 TL ye satılmakta ve bana göre tamamen son kullanıcılara yönelik bir dergi, içerik olarak en yoğun olan dergi.

 

2. House Beautiful – Şubat 2020 Sayısı

House Beatufil Dergisi

Genel olarak Mimari alanları incelemekte, alanlarında uzmanlaşmak insanların tercih ettiği bir dergi aslında sadece Dekorasyon, Mimari konularda değil Seyahat, Gastronomi, Sanat, Mücevher, Saat, Antika, Tasarım konularda da yeni bilgilere ulaşabilirsiniz. Satış fiyatı 20 TL’dir.

 

3. Maıson Françaıse – Şubat 2020 Sayısı

Maıson Francaıse Şubat Sayısı

Aslında Maıso Françaıse diğer dergilere göre daha detaycı, ince ayrıntıların gücüne inanan bir dergi, Dekorasyon konusuna hem ülkemiz mimarisi yönünden değiniyor, hem dünya mimarisi yönünden, başarılı bir dergi 16 TL lik bir satış fiyatı mevcut ama emin olun bu parayı size bilgi, fikir ve içerik olarak fazlasıyla geri ödüyor diyebiliriz.

 

4. Homeart – Şubat 2020 Sayısı

Homeart benim yakından takip ettiğim dergilerden biri sebebi ise dergi görsellerindeki ürünlerin tamamına ulaşılabiliyor olması, buda fikirlere çok büyük bir güç kazandırmakta açıkçası. 16 TL gibi bir satış fiyatı bulunmakta.

 

5. Maria Claire Maison – Şubat 2020 Sayısı

Maria Clare Maison Şubat 2020 Sayısı

Maria Claire Maison genel olarak dekorasyona mimari yön veren dergilerden biri çoğunluk olarak dünya mimarisinden ve dünya dekorasyon fikirlerinden alıntılarla karşımıza çıkıyor bu dergide alanında uzmanlaşmak isteyen kişilerin tercih ettiği dergilerdir. 16 TL lik fiyatı ile satışa sunulmuştur.

 

6. AllDecor – Şubat 2020 Sayısı – Dekorasyon

AllDecor Şubat 2020 Sayısı

Son kullanıcıların tercih edebileceği bir dergi içerik olarak zengin fakat köklü değişikliler konusunda size daha net fikirler verebilir. 20 Tl gibi bir satış fiyatı mevcuttur.

 

7. Elle Decoration – Ocak / Mart 2020 Sayısı – Dekorasyon

Elle Decoration - Ocak / Mart 2020 Sayısı

Okurken keyif aldığım dergilerden bir tanesi aslında, Ülkemiz Mimarisini ve Dünya Mimarisini çok iyi yorumluyor. Yani genel olarak alanında uzmanlaşmak isteyen kişilerin tercih edebileceği bir dergi aslında 20 TL gibi bir rakam ile satılmaktadır.

 

Kısaca Bütün dergileri inceledik size özetlemeye çalıştık, Bu konularda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendi evinizi kendiniz dekore etmek istiyorsanız yada alanınızda uzmanlaşmak istiyorsanız bence kesinlikle bu dergileri takip etmelisiniz.

Mart Ayı Dergilerinin incelemelerini ALIŞVERİŞ kategorisinde görebilirsiniz.